fbpx

Plaukimas dieną

Platelių ežeras – didžiausias, giliausias ir skaidriausias ežeras Žemaitijoje. Tyrinėkite ežero dugną be jokios nardymo įrangos ir net nesušlapdami! Apžiūrėkite išlikusius XVI a. tilto  polius su skaidriomis valtimis!  Istoriška ir smagu!

Turas su gidu

Didingas ežeras savo gelmėse slepia liaudies atmintyje išlikusias legendas. O kur dar iškili krašto istorija… Plaukdami su gidu sužinosite ne tik kokia tai istoriškai reikšminga vieta, bet ir išgirsite etnologo surinktus vietinių senolių atminimus. Gidas lydės vaizdingiausiu maršrutu, o Jums beliks mėgautis įspūdžiais ir gamtos grožiu.  

Plaukimas naktį

Turbūt sutiksite, kad naktį gamta kitokia. Ji ypatinga. O jeigu turėtumėte galimybę išvysti nematytas gelmes naktį? Dabar galite. Naktiniai plaukimai skaidriomis valtimis su povandeniniu apšvietimu. Prie skaidrių valčių bus pritvirtinti galingi, ežero dugną nušviečiantys šviestuvai. Spalvingas foninis apšvietimas nuteiks linksmoms nuotykių paieškoms.

Naktinis turas su gidu

Šiek tiek ekstremalu, istoriška ir paslaptingai smagu! Sutemus,  nušviestas ežero salų pakrantes galėsite stebėti per valties dugną. Gidas-etnologas pasakos iš krašto senolių surinktas ežero legendas, lydės vaizdingiausiu maršrutu ir padės prisiliesti prie didžios istorijos – pamatysite nuskendusius XVI a. tilto polius, sutiksite drąsių žuvų ir grįšite kupini unikalių įspūdžių.

Įmonėms, šventėms

Aktyvus poilsis gamtoje, komandinis darbas, nuostabūs vaizdai, naujos mintys ir įkvėpimas garantuotas. Kviečiame kolegas ir draugus patirti plaukimą skaidriomis valtimis. Rinkitės plaukimą dieną, naktį, su gidu ar savarankiškai. Po aktyvios pramogos galėsite mėgautis gamtos malonumais Šeirės poilsiavietėje – čia galite naudotis stalais, suolais, laužavietėmis ir dalintis plaukimo įspūdžiais.

Kas irkluoja o kas dairosi ir selfinasi... #plateliųežeras #skaidriosvaltysplateliai #atostogeišen #saulėvėjasirvanduo #nofilter📷 ...

19 0

💛💚❤
.
.
#lithuania #lietuva #plateliai #hometown #sky #clouds #lake #plateliailake #island #islands #drone #sailing
...

116 2

#skaidriosvaltysplateliai ...

24 0

Dreaming like a child 🛶 #timeformyself #naturekid #relaxing #plateliai #gamta #lithuania #nature #loveit ...

281 56

Life is better in the boat!🛶 Especially in a transparent boat🤪
.
.
.
.
.
.
.
#lifeisbetterintheboat #transparentboat #skaidriosvaltys #plateliai #plateliuezeras #plateliailake #lithuania #lovetoboat #boattrip #helloweekend #weekend #finally #finallyweekend #weekendwearecoming #🛶 #theinstapoms #🐶 #pomeranian #pomeranianpuppy #pomeranianpuppies #pompom #pomeranianpage #pomeranianlovers #doglover #pomeraniandogs #pomeraniandogsofinstagram #pomeranianinstagram #pomeranianlove #saturdayandfriday #fridayandsaturday
...

143 4

#skaidriosvaltysplateliai #skaidriosvaltys #plateliai #summer ...

24 0

#relaxtime #nowind #plateliai #lakebeauty #lithuania #bridge #lakebridge #sky ...

148 3

#greattime #perfectwiew👌 #lakeplateliai #skaidriosvaltysplateliai ...

29 0

#plateliai #cozy #evening #sunset #lake #bicycletrip #nike #boy #potd ...

130 0

#summer #night #plaukimas #skaidriosvaltys #pramogos #plateliai #mano #kraštas ...

22 1

Mamukas siunčia linkėjimų iš kaimo.
#plateliai #plateliailake #lake #winter #autumn #november #freezing #ice
...

109 6

🌊🌞🚣‍♂️#nature #plateliai #monday #chill #lake #mood #brunette #girl #joy #skaidriosvaltys #plateliailake #plateliai2019 #lietuva ...

39 0

#ladys #bmw #blonde #girls #plateliai #e28 #shark #classic #car #ClassicGoesCamping #weekend ...

160 3

Nuotrauka geriausiai atspindinti vasarą. 🧡 #skaidriosvaltys #basoskojos #plateliai #kačejaubeliko2savaitės ...

33 0

Soaking it all in ☀️ with my little best friend 🎀 Yesterday Meda had her first dip in the water at lake Plateliai. We enjoyed amazing Lithuanian weather and spent some quality time with the family. I couldn’t ask for more 🤗 How is your weekend going on?

#mommyanddaughter #plateliai #lake #holidays #4monthsold
...

241 11

Welcome to Plateliai. 👋 #havefun #smilemore #Plateliai #lake #goodday ...

144 0

Apsilankyk

Plateliai

Platelių ežeras, stovyklavietė Šeirė (kairiau nuo Jachtklubo).

plaukiam@skaidriosvaltys.lt +37061555085